preloader

نقش گوگل در دیجیتال مارکتینگ

ساده ترین تعریف از گوگل که در ذهن هر شنونده ای شکل می گید “موتور جستجو” کلمات است.از نگاه افراد مختلف با تخصصهای مختلف گوگل معانی متفاوتی را در ذهن ایجاد می کنند . نیاز های متفاوتی هم که افراد در زندگی روزمره دارند نیز تعارف متفاوتی از گوگل برایشان ارایه می دهند. می توان گفت که تمام  کارهای روزمره مان از رانندگی کردن با گوگل مپ تا ذخیره مهمترین داده هایمان در فضای ابری گوگل درایو با گوگل آمیخته است. برای فراگیر بودن گوگل در زندگی هزاران مثال دیگر هم می توان زد. با تمام این تفاسیر فنی ترین استراتژی های دیجیتال مارکتینگ با هم اولین و ساده ترین تعریف از گوگل شروع می شود. یعنی مهترین ابزار برای هر دیجیتال مارکتر همان موتور جستجوی گوگل می باشد.

البته کار به همین سادگ نیست . استفاده کردن از موتور جستجوی گوگل در راستای استراتژی فروش کاریست بسیار تخصصی. گروه کلیک شهر با تیم تخصصی سئو این ابزار گرانقدر را با شیوه های تخصصی و آکادمیک در خدمت فروشگاه اینترنتی شما در می آورد. با زبان ساده تر باید گفت با بهبود سئو سایت می توانید مخاطب بیشتری جذب کرده و در ادامه پروسه فروش ،مخاطبین جذب شده رابه مشتری و مشتریان بالفعل را به مشتری وفادار تبدیل نمائید.

 

 بهبود سئو سایت پروژه ای بلند مدت است. نباید فراموش کرد که رقبا نیز در حال تلاش هستند . شعار کلیک شهر در پروژه های سئو “صبر و تداوم” است.

متاسفانه عده ای با وعده های طلائی و کوتاه مدت کارفرما را وارد چرخه سئو سیاه می کنند . اینان در زمانی کوتاه وبسایت را در صفحه اول سرچ با تعداد محدودی کلمه قرار می دهند. کارمزدشان میگرند و مثلا پروژه را تحویل می دهند. پس از مدت کمی سئو سیاه وبسایت شما با مکانیزمهای کنترلی گوگل شناسائی شده و جایگاهش را در اندک زمانی از دست می دهد.

پس حتما در انتخاب مجری و شرکت طرف قرارداد دقت کنید تا به دام وعده های طلائی و تو خالی گرفتار نشوید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.