preloader

عکاسی محصولات

عکاسی از محصول در مشهد – عکاسی تجاری و تبلیغاتی

برای شروع بهتر است عکاسی تجاری و تبلیغاتی را بهتر بشناسیم .باید دقت داشت که عکاسی تجاری با عکاسی تبلیغاتی تفاوت دارد.  عدم تشخیص مناسب این دو شاخه و یا عدم بکارگیری آنها در جایگاه مناسب می تواند باعث هدر رفت منابع مالی کارفرما شود.

عکاسی تجاری و عکاسی تبلیغاتی دو شاخه از عکاسی است که می تواند کمک به سزایی برای توسعه کسب و کارهای اینترنتی باشند به شرط آنکه با دقت مرز بین آنها مشخص شود و مجری بتواند با توجه به استراتژی طرح شده از آنها استفاده کند.

ما در کلیک شهر برای رونق دادن به کسب و کار اینترنتی کارفرما از تیمهای عکاسی حرفه ای در زمینه عکاسی تجاری و عکاسی تبلیغاتی مناسب استفاده می کنیم. توسعه و مدیریت کسب و کار اینترنتی زمانی میسر می گردد که شرکت مجری در تعامل با کارفرما بتواند از تک تک ابزارها به گونه ای استفاده کند که کارفرما با کمترین هزینه بیشترین تاثیر و پایدارترین رونق  را در گذر زمان احساس کند .عکاسی از محصول یکی از مهمترین و مفید ترین ابزارهای فروش اینترنتی است.

دقت کنید که همیشه عکس خوب و مفید گران نیست و هر عکس گرانی حتما مفید نیست.

برای آگاهی از تعرفه عکاسی تجاری و تبلیغاتی توسط تیم کلیک شهر اینجا کلیک کنید.

یک عکس خوب می تونه کسب و کار شما رو متحول کنه !

عکاسی تجاری تبلیغاتی مشهد فروش اینترنتی

عکاسی تجاری یا عکاسی تبلیغاتی چه تاثیری روی فروش داره ؟

عکاسی تجاری و تبلیغاتی جزو اجزاء و قسمت های لاینفک از فرآیند موفقیت تجارت ها و کسب و کارها می باشند. عکاسی تجاری یا عکاسی تبلیغاتی بر ایجاد و تثبیت نام تجاری، رشد و توسعه بازار هدف و مشتریان، کشف و ایجاد بازار های ثانویه و بکر و جدید و حفاظت از سود حال حاظر و مشتریان فعلی تاثیر گذار بوده و نقش مهمی را ایفا می نماید.

کلیک شهر همراه مطمئن شما در عکاسی از محصول در مشهد – عکاسی تجاری و تبلیغاتی همواره برای مشاوره رایگان و فروش اینترنتی در کنار شماست.

 

تاثیر عکاسی تجاری در ماندگار نمودن نام برند و فرآیند برندینگ:

همانطور که گفته شد نقش عکاسی تجاری در موفقیت کسب و کارها غیرقابل انکار می‌باشد. این کار با ایجاد تصویری حقیقی و واقعی از محصولات و رعایت عوامل و تکنیک های عکاسی تجاری انجام می شود که نقش مهمی در باز کردن جایگاهی خاص برای مارکتها و برندها دارند. از این رو است که عکاسی تجاری و تبلیغاتی برای شرکتهای تازه تاسیس و یا شرکت‌هایی که به دنبال بازار گسترده‌تر هستند به امری حیاتی تبدیل شده است.

عکاسی محصول در مشهد تبلیغاتی تجاری صنعتی

همچنین عکاسی تجاری و عکاسی تبلیغاتی از محصول تاثیر بسیار زیادی بر ایجاد میل و رغبت برای مصرف و استفاده از محصولاتی که به شکل اغوا کننده‌ای مطابق با استانداردهای زیبایی شناسانه به نمایش در می‌آیند دارد.

به عنوان مثال در صورتی که برندی نوپا عکاسی های حرفه ای از محصولات و خدمات خود را بصورت چاپی و  بصورت آنلاین ارائه کنند تاثیر بسیار زیادی در ذهن مخاطبان خواهد داشت .  تکنیک های عکاسی تجاری بدون هرگونه صحبت ، مخاطب را علاقه مند به استفاده از آن محصول می نماید. یعنی نام و محصولات در ذهن مخاطبان به عنوان یک مارک و برند محبوب و دوست داشتنی حک می شود و احتمال سفارش و خرید را در آینده به شکل چشمگیری افزایش می دهد . ایجاد کردن این چرخه تکرار مهمترین گام در فرآیند برندینگ به شمار می آید.

 

نقش عکاسی تبلیغاتی و تجاری در پیشرفت استارتاپ ها…

قبل از بررسی تاثیر هر عاملی بر روند رشد استارتاپ باید نیاز ها و شرایط این گروه بررسی شود . ولی ما اینجا فقط به مواردی اشاره می کنیم که مربوط به مبحث ماست یعنی: معرفی خدمات و محصول و ایجاد رابطه بین محصول و بازار هدف که باید برگرفته از بررسی لایف استایل بازار هدف و استراتژی تبلیغاتی باشد. د

ر این چالش عکاسی تجاری و تبلیغاتی موظف است کالا یا خدمات را با ظرافت و در چارچوب لایف استایل بازار هدف به تصویر بکشد. این عکس ها باید مانند یک داستان کوتاه و صریح باشند . در کنار تمام ابعاد هنری عکاسی در این موضوع اشراف داشتن عکاس به ویژگی های فنی سوژه، شاه کلید موفقیت است.

 برای اثر گذاری این کار ارتباطی موفق و موثر ، بین کارفرما و مجری لازم است که خود مبحثی است طویل.

 عکاسی محصول مشهد کلیک شهر فروش اینترنتی

تحلیل و بررسی رقبا برای موفقیت در عکاسی تجاری و تبلیغاتی

پروسه فروش کالا در فضای کسب و کارهای آفلاین (مغازه داری) مراحل مختلفی دارد . یکی از مهمترین مراحل شرح خواص ، ویژگی ها و نقاط قوت محصول برای مشتری است که در قالب گفتگو انجام می شود.

در فروش آنلاین امکان گفتگوهای اینچنین و جود ندارد و فروشنده باید تمام مطالب را در قالب عکس و متن به مشتری ارائه کند. قسمت عمده ای از این مسئولیت بر عهده عکس است زیرا در صورت عدم کیفیت ظاهری و فنی عکس گاها مشتری حتی متن را نمی خواند. توجه کنید قبل از شروع به عکاسی باید بدانید که هدف شما چیست؟ یا بهتر بگوئیم باید بدانید که چه مفاهیمی را می خواهید در قالب عکس به مخاطب ارائه کنید. که بهترین راه برای هدفگذاری یا تعیین مفاهیم لازم آن است که بدانیم رقبای ما با چه اندیشه ای به عکاسی تجاری و تبلیغاتی  ورود کرده اند.

 

اینجاست که نقش تحلیل و بررسی رقبا پررنگ می شود.

تحلیل و بررسی رقبا در زمینه عکاسی تجاری و تبلیغاتی بسیار تخصصی و پیچیده است .کلیک شهر با تیمی حرفه ای می تواند برای عکاسی از محصول در مشهد کنار شما باشد.

 

عکاسی تجاری و تبلیغاتی ، ماشین افزایش سهم شما از بازار است…

پس حساس باشید!

 

در مبحث تحلیل رقبا اهمیت عکاسی تجاری و تبلیغاتی را به اختصار بیان کردیم.  اکنون به مرحله بعد قدم گذاشتید… فروش محصول

فراموش نکنید با ورود شما به بازار مشتریان محصول شما همان مقداری است که قبل از ورود شما بوده است و شما به فروشندگان آن محصول اضافه شده اید. به بیانی کوتاه بدون افزایش تقاضا شما به شبکه عرضه افزوده شده اید. توجه کنید که این اتفاق اگر مدیریت نشود فاجعه آفرین خواهد بود…

اگر شما با استراتژی صحیح و حساب شده ورود نکنید و تعادل عرضه و تقاضا را به هم بزنید می توانید باعث افت شدید قیمت در بازار شوید. در حالی که اگر بدانید چه استراتژی را و در چه زمانی به کار ببرید حضور شما می تواند باعث رونق در بازار باشد. یکی از ابزارهائی که برای به دست آوردن و افزایش سهم شما از بازار می باشد ، بدون شک عکاسی تجاری و تبلیغاتی است.

متذکر می شویم که ورود بی موقع و اشتباه می تواند هم شما و هم همکارانتان ر متضرر کند.

اگر فکر می کنید تخفیف ابزار خوبی برای جذب مخاطب در کسب و کارهای اینترنتی است لطفا وارد این نوع از کسب و کار نشوید.

عکاسی تجاری و تبلیغاتی، ضرورت یا تشریفات

امروزه دیجیتال مارکتینگ با چنان رشدی رو به روست که می توان گفت در آینده ای نزدیک غالب کسب و کارها اینترنتی خواهند بود. و فراموش نکنید که قضاوت مخاطب بر پایه اعتمادیست که به شما پیدا کند . در صورت جلب اعتماد ، مخاطب شما به مشتری تبدیل میشود و در غیر اینصورت از فضای و پلتفرم شما خارج خواهد شد.

برای تبدیل مخاطب ورودی به مشتری کمتر از 15 ثانیه وقت دارید…

دوباره بررسی کنیم. با صرف زمان و هزینه و با ابزارهای مختلف تبلیغاتی مخاطب به پلتفرم شما آمده است . حال کمتر از 15 ثانیه وقت دارید تا اعتماد اولیه را جلب کنید. مخاطب با نگاهی اجمالی به فضای پلترم شما تصمیم میگیرد که بماند یا برود. قدرتمند ترین ابزار برای نگه داشتن مشتری در پلتفرم عکس های شماست. اگر عکس هایتان 2 ویژگی مهم را نداشته باشند مخاطب در کمتر از 15 ثانیه از پلتفرم شما خارج می شود و تمام زحماتتان بی حاصل می ماند.

دو شرط کلیدی برای اینکه مخاطب به محتوای پلتفرم شما توجه کند  و به محصولات شما به چشم خریدار نگاه کند عبارت است از:

 1. عکس ها تخصصی باشند.
 2. عکس ها اختصاصی باشد.

اگر عکسهایتان گویا و تخصصی نباشند یا کیفیت خوبی نداشته باشند مخاطب شما را غیر حرفه ای و محصولتان را بی کیفیت می پندارد. و اگر عکسها خوب باشند ولی اختصاصی نباشند مشتری شما را آماتور و محصولتان را فیک می بیند.

شما برای عکاسی از محصول و ادیت عکسها ، انتخاب عکس و دیزاین پلتفرمتان نیاز به تیمی متخصص دارید تا با تحلیل و بررسی های آکادمیک مخاطبان ورودی شما را به مشتری های وفادار تبدیل کند.

برای این مهم ، ما در کلیک شهر همراهتان هستیم….

 

عکاسی صنعتی جای صرفه جویی در هزینه نیست !

 

به اهمیت ویژه عکاسی تجاری و تبلیغاتی اشاره کردیم. در نظر داشته باشید که عکس غیر حرفه ای و نا مناسب می تواند تمام رشته ها را پنبه کند. و تاثیر به سزائی در عدم فروش اینترنتی ، کاهش اعتبار شما در دنیای مجازی و حتی سئو سایت شما دارد. حال فرق نمی کند که شما در دام گروههای غیر حرفه ای گرفتار شده اید. یا با اسرار فراوان بر کاهش قیمت افراد حرفه ای را بی انگیزه کرده اید.

(( هیچ ارزانی بی دلیل نیست ))

اسرار بر تخفیف عامل کاهش انگیزه در گروه های حرفه ای  

با تیم های حرفه ای قرار داد ببندید و فراموش نکنید که صرفا قیمت بالا هم دلیل بر کیفیت و تخصص نیست. همیشه با عکاس تبلیغاتی و تجاری قرارداد ببندید که رزومه موفق و متبری ارائه دهد.

اینجاست که باید کار را به یک کاردان بسپارید : تیم عکاسی کلیک شهر در کنار شماست .

نقشه راه کلیک شهر در پروژه های عکاسی تبلیغاتی و تجاری

در کلیک شهر برای تمام پروژه ها استراتژی و نقشه راه طراحی میشود. این مهم توسط متخصصین امر و بر پایه علم و دانش صورت می گیرد.

 1. بررسی جامعه هدف توسط تیم تولید محتوا
 2. بررسی اهداف کلی در استراتژی فروش اینترنتی
 3. هدف گذاری برای گام های استراتژی
 4. اعلام خواسته های تیم تولید محتوا به گروه عکاسی
 5. عکاسی از سوژه
 6. تحویل عکس و بیان اهداف استراتژیک به تیم ادیت
 7. بررسی نهائی عکس ها توسط تیم تولید محتوا
 8. تحویل عکس به طراحان پلتفرم برای استفاده
 9. بررسی و پایش بازخوردهای عکس توسط تیم تولید محتوا
 10. بازنگری ، و اصلاحات احتمالی سپس تایید نهائی